Bu e-postanın web sürümünü görüntülemek için tıklayın

  Türkiye İhracatçılar Meclisi  
 
Odaklı İnoSuit

Sayın İlgili,

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak Kasım 2016’dan bu yana sürdürmekte olduğumuz İnoSuit Programı yoluna odaklanarak devam ediyor!

Odaklı İnoSuit Programı, firmanızın inovasyon yetkinliğine uygun kulvarda mentorluk desteği alabilmeniz için tasarlandı. Odaklı İnoSuit Programı ile inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi hedeflenirken her bir firma inovasyon yolculuğuna yetkinliğine uygun kulvarda başlayacak.

8 Aralık 2021 Çarşamba günü 13:30 - 16.30 saatleri arasında; Odaklı İnoSuit Programı hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra “Kurumsal İnovasyon Sistemi ve Yönetiminin, İnovasyonda İnsan ve Yetkinlik Yönetimi” ile “İnovasyon Yönetiminde Müşteri ve Tasarım Perspektifleri” nin paylaşılacağı bir toplantı düzenlenecektir.

Online olarak gerçekleştirilecek Odaklı İnoSuit Programı: Kurumsal İnovasyon Yönetimi Toplantısına https://www.kisa.link/PxO5 linkinde formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Program hakkında detaylı bilgi almak için https://cutt.ly/OjvNlFZ adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 07 99 ve 0212 454 01 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Online olarak gerçekleştirilecek toplantıya katılım linkleri, formu dolduracak katılımcılar ile paylaşılacaktır.

İnoSuit Programı ile İhracata Değer Katmaya Daha da ODAKlıyız!

İnoSuit

İnovasyona Kurulan Köprü!

İnoSuit Programı’na katılan firmalarımızın program hakkında deneyimlerini paylaştığı videolara aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

 

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ
Dış Ticaret Kompleksi Çobançeşme Mevkii Sanayi Cd. B Blok Kat:9 (34196) Yenibosna-İstanbul
Tel: 0 212 454 04 90 Faks: 0 212 454 04 13
www.tim.org.tr - tim@tim.org.tr

Bu e-posta TİM ya da bağlı birliklerden e-posta almayı kabul ettiğiniz için gönderilmektedir.

Listeden ayrılmak ya da bilgilerinizi güncellemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
Bilgilerimi Güncelle | Listeden Ayrıl

This is a tracking pixel